O nas

Informacje o firmie

DURACELL

DuracellDirect jest prowadzony przez posiadacza licencji Duracell Firmę PSA Parts Ltd, czołowego dostawcy baterii, zasilaczy i ładowarek na terenie Europy. Nasze 15-letnie doswiadczenie w zaopatrywaniu rynek w produkty zasilające sprzęt elektroniczny, pozwoliło nam zbudować silne więzi z producentami akcesoriów i baterii, wliczając w to firme Duracell. Nasza firma dostarcza markowe produkty Duracell, produkty firmowe OEM (Original Equipment Manufacturer) i wysokiej jakości części zamienne. Wszystkie z nich są w 100% kompatybilne i wiekszsc posiadaja 3 letnia gwarancję. DuracellDirect zaopatruje klientów w całej Europie włączając w to dystrybutorów, sprzedawców sprzętu komputerowego a także klientów indywidualnych.

Duracell Direct to nazwa handlowa: PSA Parts Ltd. Siedziba: 2 Prince Georges Road, London, UK, SW19 2PX. Biuro UE: DuracellDirect, Bovendijk 216, 3045 PD Rotterdam. Numer firmy w Wielkiej Brytanii: 03544196. • Kontakt

Naszym celem jest zapewnienie szerokiego asortymentu w zasilaniu przenośnych urządzeń takich jak: laptopy, aparaty cyfrowe, kamery wideo, odtwarzacze osobiste DVD, MP3 i Video, jak również smartfonów, palmtopów, PDA czy też notesów elektronicznych. Dostarczamy tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości, których wartość jest proporcjonalna do ceny, zapewniając przy tym najlepszą możliwą obsługę. Przejrzyj naszą ofertę a jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz, skontaktuj się z naszym fachowym zespołem.

DURACELL jest zarejestrowanym znakiem towarowym Duracell Batteries BV oraz Duracell U.S. Operations Inc., używanym w ramach licencji. Wszystkie znaki handlowe zastrzeżone. Wszelkie informacje zawarte na tej stronie są własnością DuracellDirect i nie mogą być użyte bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.

Posiadamy certyfikat BSI oraz certyfikat ISO9001 Posiadamy certyfikat BSI oraz ISO9001
Gwarancja producenta Rok gwarancji i 100% gwarancji kompatybilności na większość naszych produktów.
call-now
Kontakt 222 953 602